Informatiebijeenkomst – Eef van Opdorp

Wilt u ook wel eens een maand zonder al te veel moeite € 100,– of meer overhouden? Kom dan op dinsdagmiddag 13 mei naar de informatiebijeenkomst van Eef van Opdorp. Met onze samenwerkingspartner, Zorgverzekeraar VGZ biedt Vivent langer Thuis een interactieve en enerverende middag aan.  

Professioneel budgetcoach Eef van Opdorp kent u misschien wel van het RTL4 televisieprogramma ‘Uitstel van Executie, waarin zij mensen met financiële problemen helpt. 

Luisteren naar informatie over financiën saai? Niet met Eef van Opdorp! Tijdens de interactieve bijeenkomst leert zij u met een frisse blik te kijken naar uw eigen geldzaken. 

Wat komt er deze middag aan bod: 

  • De werking van de verschillende geldbreinen 
  • De verleidingstrucs van neuromarketeers 
  • Welke geldtypen maken bij u de financiële keuzes (De Struisvogel, Sint-Bernard, de Held of Controlfreak) 
  • Praktische tips, zoals het opstellen van een budgetoverzicht  
  • Do’s en dont’s van sparen 
  • En nog veel meer tips  

 En maak kans op 1 van de 3 boeken: “Gek van Geld”.

Na afloop ontvangt u een handige lijst met websites en tips. Heeft u geen mogelijkheid de bijeenkomst te bezoeken, volg dan op de website van zorgverzekeraar VGZ het Webinar: ‘Omgaan met Geldstress“. Deze wordt verzorgd door Eef van Opdorp en psycholoog Simone das Dores. 

_______________________________________________________________________

Locatie: SCC de Helftheuvel, Helftheuvelpassage 115, 5224 AC ‘s-Hertogenbosch 

Inloop vanaf 13.00 uur.

Lezing: 13.30 – 15.00 uur (inclusief pauze).